Новини

Як обрати каву?

На що звернути увагу у виборі

Як не помилитися та купити смачну каву? Це питання доводиться чути нам досить часто. Тому розповімо, на що дійсно треба звернути увагу при виборі кавового зерна.

Найважливіше – потрібно врахувати, що смачна кава завжди свіжа. Обсмажені зерна зберігають весь букет своїх смаків три тижні. Тому завжди звертайте увагу на дату обсмажування.

Усі поціновувачі цього напою знають, що є два види кави: арабіка і робуста. Вибір одного з них залежить суто від вподобань людини.

Арабіка більш вибаглива у вирощуванні, має витягнуті зерна, благородний, трохи солодкуватий і насичений смак, в якому відчувається пікантна суміш гірчинки та кислинки. Найбільш витончену каву готують саме із таких зерен.

Робуста кардинально різниться смаком і не вимагає особливих умов у процесі вирощування, легко переносить капризи погоди та перепади температур. Вона має великі зерна, відрізняється підвищеним вмістом кофеїну і гіркотою. Цей вид кави добре смакує в суміші з арабікою.Пакування

Якість кави можна визначити навіть за упаковкою, адже продукт зберігається краще в тому випадку, якщо його правильно пакують. Зернова кава найкраще зберігається в вакуумному багатошаровому пакеті з клапаном. Він випускає ефірні масла і не пропускає повітря. Мелена кава повинна бути упакованою у вакуумний пакет.

І пам’ятайте, що купувати каву краще в спеціалізованих магазинах або кав’ярнях, адже працівники спеціалізуються на цьому продукті та можуть надати корисну пораду. Крім того, вибір тут більший, і є можливість дегустувати сорти.