Новини

Переваги свіжообсмаженої кави

Чекаємо вас і вашої оцінки Фабрики Кави

«Свіжість буває тільки одна – перша, вона ж і остання». Цей вислів можна з повною впевненістю застосовувати до будь-якого продукту. Кава теж не стала виключенням.
Ще недавно мало хто був знайомий з поняттям «свіжообжарена кава», а тим паче пробував її. Сьогодні про це можна забути.
Купити свіжообсмажену каву легко, та й різноманіття сортів дивує. А чому ж краще надавати перевагу саме їй, читайте нижче.

Аромат
Тільки свіжообсмажене зерно може потішити кавомана неповторним ароматом. Це найбільш відчутно під час його заварювання. Солодкий, шоколадно-горіховий запах наповнює приміщення і манить зробити перший ковток дійсно смачного напою.
Кава здатна зберігати насичений аромат здебільшого в перші чотири тижні після обсмажування. Далі зерна починають втрачати свої властивості.

Смак
Це, напевно, один з головних критеріїв, чому кавомани віддають перевагу саме свіжообсмаженій каві. У перші тижні зерно має насичений смак. Тут вам і кислинка, і гірчинка, і нотки ягід, квітів, горіхів, цитрусів. Все відчувається саме так, як і повинно.

Користь

Кава містить максимум антиоксидантів. Завдяки їм посилюється діяльність імунної системи, відновлюються сили організму і покращується діяльність мозку.

Терміни споживання
Для свіжообсмаженого зерна, при правильному зберіганні, термін споживання становить приблизно 4 тижні.
Пити каву, яка стоїть довше вказаного часу, можна і це не шкідливо, але вона уже не дає ні того смаку, ні аромату.
Дізнатись дату обсмажування зерна нескладно. Її зазвичай вказують на упаковці.