Новини

Як смачно приготувати каву вдома?

Чекаємо вас і вашої оцінки Фабрики Кави

Ніхто не вміє так добре готувати каву, як професійний бариста. Але ж не бігти в кав’ярню кожного разу, коли захочеться спробувати ще трохи цього терпкого і ароматного напою?
Тож є чимало способів як приготувати смачну каву вдома. Для цього знадобиться лише правильно обсмажена кава, чиста вода, необхідне обладнання, трохи вправності і терпіння.

Френч-прес
Для початку прогрійте френч-прес гарячою водою та злийте її. Далі засипте у посудину 25 г кави і додайте 50 мл води. Встановіть таймер на 30 с та помішуйте. Потім додайте ще 550 мл води.
Накрийте френч-прес кришкою з поршнем на 3:30 хв і повільно опустіть його вниз. Після цього перелийте напій у зручний посуд та смакуйте готову каву.

Гейзерна кавоварка
Налийте в нижню частину кавоварки холодну воду до позначки, яка вказує необхідний рівень води. Після цього засипте каву в фільтр так, щоб він був повністю заповнений.
Заберіть надлишок кави і легенько утрамбуйте її.
Встановіть верхню ємність кавоварки та ввімкніть її в мережу або поставте на газ. Зніміть кавоварку з газу або вимкніть її після того, як почуєте характерне шипіння. Ваша кава готова.

Кава в чашці
Для приготування напою насипте в чашку 12.5 г кави. Далі налийте туди 250 мл прогрітої до 92 °C води, встановіть таймер на 4 хв та дайте каві настоятись.
Після цього верхню плівку на каві потрібно просто зняти ложкою та можете насолоджуватись улюбленим напоєм.

Джезва
Поставте джезву на слабкий вогонь і прогрівайте її протягом 40 с. Далі засипте змелену каву і дайте їй трішки нагрітись.
Влийте в ємність холодну воду так, щоб до вузької частини залишалося близько 1,5 см. Готуйте каву до появи пінки потім знімайте з вогню, почекайте осідання пінної шапки.
Поставте знову джезву на плиту і таку процедуру повторіть два-три рази.
Готовий напій розлийте у чашки і залишіть на 30-60 с, щоб гуща осіла вниз.